Smartling Connector (7.x-3.4) - en to af translation catalogue (47 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Article
af: Artikel

en: Tags
af: Etikette

en: Download
af: Laai af

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Password
af: Wagwoord

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Locale
af: Lokaal

en: Page URL
af: Bladsy URL

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Languages
af: Tale

en: The comments have been deleted.
af: Die kommentare is verwyder.

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Translate
af: Vertaal

en: locale
af: lokaliteit

en: The translation import of %filename failed.
af: Die laai van vertaling %filename het gefaal.

en: - All -
af: - Alle -

en: Text group
af: Teksgroep

en: Locales
af: Lokaliserings

en: Master
af: Meester
