Smartling Connector (7.x-3.4) - en to hr translation catalogue (69 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Article
hr: Članak

en: Tags
hr: Oznake

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Taxonomy settings
hr: Postavke taksonomije

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Locale
hr: Lokalizacija

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Term
hr: Pojam

en: Fields
hr: Polja

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Languages
hr: Jezici

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: The comments have been deleted.
hr: Komentari su obrisani.

en: Apply
hr: Primjeni

en: Translation status
hr: Status prijevoda

en: file system
hr: sustav datoteka

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Translate
hr: Prevedi

en: Mime type
hr: Mime vrsta

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: locale
hr: lokalizacija

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: The translation import of %filename failed.
hr: Uvoz prijevoda %filename nije uspio.

en: Text group
hr: Grupa teksta

en: Date changed
hr: Nadnevak promjene

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
hr: Direktorij %directory ne postoji.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
hr: Direktorij %directory postoji ali je u nj ne može upistivati i promjena tog statusa nije uspjela.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Upload an image to go with this article.
hr: Otpremite prateću sliku za ovaj unos.

en: Asc
hr: Uzlazno
