Smartling Connector (7.x-3.4) - en to nn translation catalogue (49 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Article
nn: Artikkel

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Comment
nn: Kommentar

en: Published
nn: Publisert

en: Fields
nn: Felt

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Default language
nn: Standard språk

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Languages
nn: Språk

en: The comments have been deleted.
nn: Kommentarane har blitt sletta.

en: Apply
nn: Bruk

en: file system
nn: filsystem

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Translate
nn: Omset

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: locale
nn: lokaltilpassing

en: The translation import of %filename failed.
nn: Omsetjingsimporteringa av %filename feila.

en: - All -
nn: - Alle -

en: Text group
nn: Tekstgruppe

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nn: Skriv inn ee liste med ord skild med komma for å beskrive innhaldet ditt.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.

en: Upload an image to go with this article.
nn: Last opp eit bilete for å legge saman med artikkelen.
