Smartling Connector (7.x-3.4) - en to sk translation catalogue (81 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Article
sk: Článok

en: Tags
sk: Značky

en: Download
sk: Prevziať

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Password
sk: Heslo

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: File name
sk: Názov súboru

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Term
sk: Termín

en: Fields
sk: Polia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Callback URL
sk: URL spätného volania

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Approved
sk: Schválené

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Languages
sk: Jazyky

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: The comments have been deleted.
sk: Komentáre boli odstranené.

en: Apply
sk: Použiť

en: Translation status
sk: Stav prekladu

en: Translation in progress
sk: Prebiehajúci preklad

en: file system
sk: súborový systém

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Translate
sk: Preložiť

en: Mime type
sk: Mime typ

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: locale
sk: lokalizácia

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: The translation import of %filename failed.
sk: Import prekladu zo súboru %filename zlyhal.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Select languages
sk: Zvoľte jazyky

en: Text group
sk: Skupiny textov

en: Locales
sk: Lokalizácie

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
sk: Adresár %directory neexistuje a nemohol byť vytvorený.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
sk: Adresár %directory existuje, ale nie je zapisovateľný a nemohol byť nastavený pre zápis.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Upload an image to go with this article.
sk: Nahrajte sprievodný obrázok k článku.

en: Asc
sk: Vzostupne
