Smartling Connector (7.x-3.5) - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Dashboard
ga: Deais
