Smartling Connector (7.x-3.6) - en to ku translation catalogue (54 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Article
ku: وتار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Locale
ku: شوێن

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: The comments have been deleted.
ku: بۆچوونەکە سڕایه‌وه‌.

en: file system
ku: سیسته‌می په‌ڕگه‌

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: locale
ku: شوێن

en: The translation import of %filename failed.
ku: هاوردەکردنی وەرگێڕانی پەڕگەی %filename سەرکەتوو نەبوو.

en: Text group
ku: گرووپی نوسین

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ku: جۆری <em>وتارەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی گەرماوگەرمی وەک هەواڵەکان، وەشانی ڕۆژنامەگەری یان بڵاوکراوەی بڵاگ.
