Smartling Connector (7.x-4.10) - en to fy translation catalogue (22 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Language
fy: Taal

en: more
fy: mear

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Date
fy: Datum

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Save
fy: Bewarje

en: Advanced settings
fy: Avansearre ynstellings

en: User
fy: Brûker

en: Error
fy: Flater

en: Active
fy: Aktyf

en: Comment
fy: Reaksje

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: Info
fy: Ynfo

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: Translate
fy: Oersette
