Smartling Connector (7.x-4.11) - en to ast translation catalogue (42 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Password
ast: Clave

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Files
ast: Ficheros

en: Error
ast: Fallu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Locale
ast: Llocal

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Date created
ast: Data de creación
