Smartling Connector (7.x-4.11) - en to or translation catalogue (15 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: file system
or: ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର

en: The translation import of %filename failed.
or: %filename ର ଅନୁବାଦ ଆମଦାନୀ ବିଫଳ ହୋଇଛି।

en: Text group
or: ପାଠ୍ୟ ଶ୍ରେଣୀ
