Smartling Connector (7.x-4.12) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn
