Smartling Connector (7.x-4.14) - en to th translation catalogue (36 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Error
th: ผิดพลาด

en: All
th: ทั้งหมด

en: Locale
th: ภาษา

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: State
th: รัฐ

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: author
th: ผู้เขียน

en: Info
th: ข้อมูล

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: The comments have been deleted.
th: ลบความคิดเห็นแล้ว

en: file system
th: ระบบไฟล์

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: locale
th: ตำแหน่งที่ตั้ง

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์

en: The translation import of %filename failed.
th: นำเข้า %filename ล้มเหลว

en: Text group
th: กลุ่มข้อความ

en: Date changed
th: วันที่เปลี่ยนแปลง

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: User who uploaded
th: ผู้ใช้ที่อัปโหลด

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้

en: Original language
th: ภาษาต้นฉบับ
