Smartling Connector (7.x-4.15) - en to sl translation catalogue (50 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Article
sl: Članek

en: Tags
sl: Oznake

en: Download
sl: Prenesi

en: Login
sl: Prijava

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Info
sl: Podatki

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: The comments have been deleted.
sl: Komentarji so bili izbrisani.

en: file system
sl: datotečni sistem

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Translate
sl: Prevodi

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: The translation import of %filename failed.
sl: Datoteka s prevodom %filename pretrgana: Ne morem brati.

en: Text group
sl: Tekstovna skupina
