Smartling Connector (7.x-4.15) - en to sr translation catalogue (35 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Article
sr: Чланак

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: State
sr: Статус

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: file system
sr: Систем фајлова

en: Bundle
sr: Пакет

en: Upload date
sr: Датум постављања

en: locale
sr: локални

en: The translation import of %filename failed.
sr: Није успео увоз превода %filename.

en: Text group
sr: Група текстова

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
