Smartling Connector (7.x-4.16) - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: locale
mk: локализација

en: - All -
mk: - Сите -
