Smartling Connector (7.x-4.16) - en to sq translation catalogue (45 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Tags
sq: Etiketat

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Error
sq: Gabim

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Comment
sq: Komenti

en: Published
sq: Publikuar

en: Locale
sq: Gjuha

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: The comments have been deleted.
sq: Elementët u eleminuan.

en: file system
sq: sistemi i skedarit

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Translate
sq: Përkthe

en: locale
sq: gjuha lokale

en: The translation import of %filename failed.
sq: I pamundur importimi i përkthimit në %filename.

en: Text group
sq: Grup tekstesh

en: Locales
sq: Gjuhët
