Smartling Connector (7.x-4.17) - en to be translation catalogue (76 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Article
be: Артыкул

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Password
be: Пароль

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Updated
be: Абноўлена

en: Taxonomy settings
be: Налады таксаноміі

en: User
be: Карыстальнік

en: Files
be: Файлы

en: Error
be: Памылка

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Locale
be: Лакаль (настройкі мовы і рэгіёна)

en: File name
be: Імя файла

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Term
be: Тэрмін

en: Fields
be: Палі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Entity
be: Сутнасць

en: Info
be: Інфармацыя

en: Date created
be: Дата стварэння

en: The comments have been deleted.
be: Каментары былі выдаленыя.

en: Apply
be: Ужыць

en: Translation status
be: Статус перакладу

en: file system
be: файлавая сыстэма

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Translate
be: Перакласці

en: Bundle
be: Набор

en: Upload date
be: Дата загрузкі

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: locale
be: лакалізацыя

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: The translation import of %filename failed.
be: Імпарт перакладу з %filename быў беспаспяховым.

en: Text group
be: Група тэкста

en: Locales
be: Лакалі

en: Date changed
be: Дата змененая

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
be: Дэрыкторыя %directory не існуе і не можа быць створана

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
be: Дэрыкторыя %directory існуе, але яе нельга перапісаць.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу

en: Upload an image to go with this article.
be: Загрузіце малюнак да гэтага артыкула

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.

en: File status
be: Статус файла
