Smartling Connector (7.x-4.17) - en to kn translation catalogue (52 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Error
kn: ದೋಷ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Locale
kn: ಲೊಕ್ಯಾಲ್

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Job
kn: ಮುದ್ರಣ ಕಾರ್ಯ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Due date
kn: ಕೊನೆಯ ದಿನಾಂಕ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: file system
kn: ಕಡತ ವ್ಯವಸ್ಥೆ

en: Travel
kn: ಪ್ರಯಾಣ

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Errors
kn: ದೋಷಗಳು

en: More info
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ ಮಾಹಿತಿ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ
