Smartling Connector (7.x-4.17) - en to lv translation catalogue (84 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Article
lv: Raksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Password
lv: Parole

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Taxonomy settings
lv: Taksanomijas iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Files
lv: Faili

en: Error
lv: Kļūda

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Locale
lv: Lokāle

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Term
lv: Termins

en: Fields
lv: Lauki

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Callback URL
lv: Atzvanes URL

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: The comments have been deleted.
lv: Komentāri dzēsti

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: file system
lv: datņu sistēma

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Submission date
lv: Iesniegšanas datums

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Translate
lv: Tulkot

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: locale
lv: lokāle

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: The translation import of %filename failed.
lv: Tulkojuma ielāde no %filename neizdevās.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Text group
lv: Teksta grupa

en: Locales
lv: Lokāles

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Submitter
lv: Iesniedzējs

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Approved comment
lv: Apstiprināts komentārs

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
