Smartling Connector (7.x-4.18) - en to bo translation catalogue (83 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Locale
bo: རང་ལུགས

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Translation status
bo: ཡིག་སྒྱུར་གྱི་གནས་སྟངས

en: file system
bo: ཡིག་ཆའི་མ་ལག

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Mime type
bo: MIMEརིགས

en: Upload date
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་དུས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: locale
bo: རང་ལུགས

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: The translation import of %filename failed.
bo: %filename་ཡི་ཡིག་སྒྱུར་ནང་འདྲེན་བྱས་མ་ཐུབ།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Text group
bo: ཡིག་གེ་སྡེ་ཚན

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་གནས་མེད་པ་དང་གསར་བཟོ་ཡང་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་སྔར་གནས་ཡོད་ཀྱང་། དེ་ནི་འབྲི་མི་ཐུབ་པ་དང་འབྲི་ཐུབ་པར་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
bo: དབྱིན་ཡིག་ཚེག་འབྲེང་, ཡིས་མཚམས་དབྱེ་བའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་ཞིག་སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་ལ་མཚན་ཉིད་འབྲི་བ།

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Context settings
bo: འབྲེལ་ཡོད་ཡི་གེའི་སྒྲིག་འགོད

en: Upload an image to go with this article.
bo: རྩོམ་ཡིག་འདི་ལ་པར་རིས་ཤིག་ཡར་འཇུག་བྱེད་པ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Approved comment
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པའི་དཔྱད་གཏམ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
