Smartling Connector (7.x-4.19) - en to eo translation catalogue (56 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Article
eo: Artikolo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: User
eo: Uzanto

en: Files
eo: Dosieroj

en: Error
eo: Eraro

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Published
eo: Publikigita

en: Locale
eo: Lokaĵaro

en: Fields
eo: Kampoj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Languages
eo: Lingvoj

en: The comments have been deleted.
eo: La komentoj estas forviŝitaj.

en: Apply
eo: Apliku

en: file system
eo: dosiera sistemo

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Translate
eo: Traduku

en: Bundle
eo: Fasko

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: locale
eo: lokaĵaro

en: The translation import of %filename failed.
eo: La traduka importo de %filename malsukcesis.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Text group
eo: Teksta grupo

en: Locales
eo: Lokaĵaroj

en: Asc
eo: kreske
