Smartling Connector (7.x-4.2) - en to fa translation catalogue (89 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: more
fa: بیشتر

en: Article
fa: مقاله

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Download
fa: دانلود

en: Login
fa: ورود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Password
fa: گذرواژه

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Updated
fa: به‌روز

en: Taxonomy settings
fa: تنظیمات طبقه‌بندی

en: User
fa: کاربر

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Error
fa: خطا

en: Node
fa: محتوا

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Locale
fa: بومی سازی

en: File name
fa: نام فایل

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Term
fa: واژه

en: Fields
fa: فیلدها

en: State
fa: وضعیت

en: Desc
fa: نزولی

en: Job
fa: شغل

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: Approved
fa: تایید شده

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: author
fa: نویسنده

en: Entity
fa: عنصر

en: Info
fa: اطلاعات

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: The comments have been deleted.
fa: دیدگاه‌ها حذف شد.

en: Apply
fa: تایید

en: Translation status
fa: وضعیت ترجمه

en: ,
fa: ،

en: file system
fa: سیستم فایل

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Translate
fa: ترجمه

en: Bundle
fa: بسته

en: Upload date
fa: تاریخ بارگذاری

en: Dashboard
fa: میزکار

en: locale
fa: منطقه

en: - Choose an operation -
fa: - یک عملیات را انتخاب کنید -

en: Edit link
fa: پیوند ویرایش

en: The translation import of %filename failed.
fa: ورود ترجمه از فایل %filename با شکست روبرو شد.

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Text group
fa: گروه متن

en: Locales
fa: مناطق

en: Date changed
fa: تاریخ تغییر

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
fa: پوشه %directory وجود ندارد یا قابل ایجاد نیست.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
fa: پوشه %directory وجود دارد اما قابل نوشتن نیست و نمی‌توان آنرا قابل نوشتن نمود.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fa: لیستی با کام از هم جدا شده از کلمات برای توضیح محتوای خود وارد کنید.

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fa: از <em>مقالات</em> برای محتوای وابسته به زمان مانند اخبار, اعلامیه‌های مطبوعاتی، و مطالب وبلاگ استفاده کنید.

en: Upload an image to go with this article.
fa: بارگذاری یک تصویر برای قرارگیری در این مقاله

en: Asc
fa: صعودی

en: Approved comment
fa: دیدگاه تایید شده

en: Master
fa: مدیر

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.
