Smartling Connector (7.x-4.3) - en to hy translation catalogue (52 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Article
hy: Հոդված

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Error
hy: Սխալ

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: author
hy: հեղինակ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: The comments have been deleted.
hy: Մեկնաբանությունները ջնջվել են

en: file system
hy: Ֆայլային համակարգ

en: « first
hy: « առաջինը

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :
