Smartling Connector (7.x-4.3) - en to ne translation catalogue (40 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Article
ne: लेख

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Info
ne: जानकारी

en: file system
ne: फाइल प्रणाली

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Bundle
ne: पोका

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
