Smartling Connector (7.x-4.5) - en to et translation catalogue (93 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Article
et: Artikkel

en: Tags
et: Sildid

en: Download
et: Allalaadimine

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Updated
et: Uuendatud

en: Taxonomy settings
et: Taksonoomia seaded

en: User
et: Kasutaja

en: Files
et: Failid

en: Error
et: Viga

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Locale
et: Regiooniseaded

en: File name
et: Faili nimi

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Term
et: Termin

en: Fields
et: Väljad

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Approved
et: Kinnitatud

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: The comments have been deleted.
et: Kommentaarid on kustutatud.

en: Apply
et: Rakenda

en: Translation status
et: Tõlkimise olek

en: file system
et: failisüsteem

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Errors
et: Vead

en: Translate
et: Tõlge

en: Mime type
et: MIME-tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Dashboard
et: Töölaud

en: locale
et: regiooniseaded

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: Edit link
et: Muutmise link

en: The translation import of %filename failed.
et: Tõlke import failist %filename ebaõnnestus.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Text group
et: Tekstirühm

en: Locales
et: Lokaadid

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
et: Kataloogi %directory ei ole olemas ning seda polnud võimalik luua.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
et: Kataloog %directory eksisteerib, kuid ei ole kirjutatav ning seda ei olnud võimalik kirjutatavaks muuta.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Submitter
et: Vastaja

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Upload an image to go with this article.
et: Laadi üles selle artikliga seotud pilt.

en: Asc
et: Kasvav

en: Approved comment
et: Lubatud kommentaar

en: Master
et: Peamine

en: User who uploaded
et: Kasutaja, kes laadis üles

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Original language
et: Algne keel

en: File status
et: Faili staatus
