Smartling Connector (7.x-4.8) - en to bg translation catalogue (55 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Article
bg: Статия

en: Tags
bg: Таг

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Updated
bg: Обновено

en: Taxonomy settings
bg: Настройки на речника

en: User
bg: Потребител

en: Error
bg: Грешка

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Locale
bg: Език

en: Vocabulary
bg: Речник

en: State
bg: Статус

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Approved
bg: Потвърдени

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: The comments have been deleted.
bg: Коментарите бяха изтрити.

en: Apply
bg: Търси

en: file system
bg: файлова система

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Translate
bg: Преведи

en: Dashboard
bg: Табло

en: locale
bg: локализация

en: The translation import of %filename failed.
bg: Импортът на превода от %filename е несполучлив.

en: Text group
bg: Текстова група

en: Locales
bg: Езици
