Smartling Connector (7.x-4.3) - en to az translation catalogue (65 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Article
az: Məqalə

en: Tags
az: Teqlər

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Taxonomy settings
az: Taksonomiya parametrləri

en: User
az: İstifadəçi

en: Files
az: Fayllar

en: Error
az: Səhv

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Locale
az: Yerli

en: File name
az: Fayl adı

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term
az: Termin

en: Fields
az: Sahələr

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Default language
az: Defolt dil

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: author
az: müəllif

en: Entity
az: Entiti

en: Info
az: Məlumat

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Translation status
az: Tərcümə statusu

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Errors
az: Səhvlər

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Bundle
az: Paket

en: Upload date
az: Yükləmə tarixi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
