Smartlook (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu
