Smartlook (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: Analytics
uk: Аналітика

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Restricted to certain pages
uk: Тільки для певних сторінок

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: All pages with exceptions
uk: Усі сторінки з винятками
