Smartmenus.js (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང
