Smartmenus.js (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: None
da: Ingen

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Clean
da: Ryd

en: Simple
da: Simpel

en: Blue
da: Blå
