Smartmenus.js (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Menu
el: Μενού

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Simple
el: Απλό

en: Blue
el: Μπλε
