Smartmenus.js (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: None
et: Puudub

en: Menu
et: Menüü

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Simple
et: Lihtne

en: Blue
et: Sinine
