Smartmenus.js (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Menu
fa: منو

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Simple
fa: ساده

en: Blue
fa: آبی
