Smartmenus.js (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Menu
fi: Valikko

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Clean
fi: Siistitty

en: Simple
fi: Yksinkertainen

en: Blue
fi: Sininen
