Smartmenus.js (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: None
he: ללא

en: Menu
he: תפריט

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Simple
he: פשוט

en: Blue
he: כחול
