Smartmenus.js (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Menu
hu: Menü

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Clean
hu: Tiszta

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Simple
hu: Egyszerű

en: Blue
hu: Kék
