Smartmenus.js (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: None
ja: なし

en: Menu
ja: メニュー

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Simple
ja: 簡単

en: Blue
ja: ブルー
