Smartmenus.js (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Blue
ka: ლური
