Smartmenus.js (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: None
lt: Joks

en: Menu
lt: Meniu

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Simple
lt: Paprastas

en: Blue
lt: Mėlyna
