Smartmenus.js (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Menu
oc: Menú

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Clean
oc: Escafar

en: Blue
oc: Blau
