Smartmenus.js (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: None
pl: Brak

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Simple
pl: Prosto

en: Blue
pl: Niebieski

en: Missing library
pl: Brakująca biblioteka
