Smartmenus.js (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Clean
sk: Čistá

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Blue
sk: Modrá
