Smartmenus.js (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Menu
sv: Meny

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Clean
sv: Ren

en: Orientation
sv: Orientering

en: Simple
sv: Enkel

en: Blue
sv: Blå
