Smartmenus.js (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: None
uk: Немає

en: Menu
uk: Меню

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Clean
uk: Очистити

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Simple
uk: Просте

en: Blue
uk: Синій
