Smartmenus.js (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: None
vi: Không có

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Clean
vi: Dọn

en: Simple
vi: Đơn giản

en: Blue
vi: Xanh
