Smartmenus.js (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: None
cy: Dim

en: Menu
cy: Dewislen

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Blue
cy: Glas
