Smartmenus.js (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: None
de: Keine

en: Menu
de: Menü

en: Vertical
de: Vertikal

en: Clean
de: Bereinigen

en: Orientation
de: Ausrichtung

en: Simple
de: Einfach

en: Blue
de: Blau

en: Missing library
de: Fehlende Bibliothek
