Smartmenus.js (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Menu
eu: Menua

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Simple
eu: Sinplea

en: Blue
eu: Urdina
