Smartmenus.js (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: None
id: Tiada

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Clean
id: Bersih

en: Blue
id: Biru
