Smartmenus.js (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Menu
my: မီနူး

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်
